+370 682 09111
serve@serve.lt
enru
Prisijungimas
Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Mes, Serve Professionals, UAB labai rimtai žiūrime į Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir griežtai laikomės LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Bus renkami tik techniškai būtini asmeniniai duomenys. Šie duomenys jokiu būdu ir dėl jokios priežasties nebus parduoti arba perduoti trečiosioms šalims. Ši deklaracija suteiks Jums bendrą supratimą, kaip užtikrinama tokių duomenų apsauga, kokie duomenys ir kokiems tikslams renkami.

1. Sutikimas ir duomenų naudojimas tik nurodytiems tikslams

Įvedant asmeninius arba su verslu susijusius duomenis (vardai ir pavardės, adresai, el. pašto adresai, telefono numeriai ir kt.), šie duomenys atskleidžiami visiško savanoriškumo pagrindu. Įvesdami šiuos duomenis, Jūs duodate sutikimą juos rinkti, apdoroti ir naudoti ryšiui su Jumis palaikyti, užsakymams vykdyti, reklamai ir mūsų pačių teisėtiems verslo interesams apsaugoti, kas susiję su konsultacijomis ir pagalba mūsų esamiems bei galimiems klientams. Duomenys nerenkami, neapdorojami ir nenaudojami jokiems kitiems tikslams. Šį sutikimą galima atšaukti bet kuriuo metu, ir tai galios nuo atšaukimo momento. Jūsų duomenys nebus perduodami, nebent aiškiai išreikštumėte tokį pageidavimą.

2. Asmeninių duomenų rinkimas, apdorojimas ir perdavimas

Mūsų svetainę galite aplankyti nepalikdami jokių asmeninių duomenų. Asmeniniai duomenys renkami tik tuomet, jeigu savanoriškai juos pateikiate:

  • skelbdami pagalbos prašymą mūsų svetainėje nuorodoje “Susisiekime”;
  • kurdami nemokamo produkto užsakymą;
  • kurdami „SERVE Professionals“ paskyrą;
  • kurdami ir apmokėdami mokamo produkto užsakymą.

3. Anoniminis duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Jūsų naršyklė siunčia informaciją, kuri automatiškai renkama ir įrašoma Serve Professionals, UAB serverio registracijos faile. Pavyzdžiui: naršyklės tipas ir (arba) versija; naudojama operacinė sistema; persiuntėjo URL (prieš tai aplankyta svetainė); besikreipiančiojo kompiuterio serverio vardas (IP adresas); serverio užklausos laikas. Šių duomenų Serve Professionals, UAB negali susieti su konkrečiais asmenimis. Šie duomenys su kitais duomenų šaltiniais neapjungiami, po statistinės analizės jie bus pašalinti.

4. Slapukai

Mūsų svetainės keletoje vietų naudoja vadinamuosius slapukus. Jie padeda patogiau, efektyviau ir saugiau pateikti mūsų pasiūlymus. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos naršyklė patalpina ir įrašo Jūsų kompiuteryje. Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra taip vadinamieji „seanso slapukai“, kurie po Jūsų apsilankymo pašalinami. Slapukai nekenkia Jūsų kompiuteriui ir juose nėra jokių virusų.

5. Teisė gauti informaciją

Jūs turite teisę prašyti informacijos apie tai, kokie Jūsų asmens duomenys laikomi, jų kilmę, gavėjus ir apie jų laikymo tikslą. Mūsų duomenų apsaugos prižiūrėtojas suteiks Jums informaciją gavęs užklausą adresu serve@serve.lt. Be to, Jūs turite teisę taisyti, blokuoti ir šalinti Jūsų asmeninius duomenis pagal galiojančias teisės nuostatas.

6. Saugumas

Serve Professionals, UAB turi įdiegusi technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti mums pateiktus duomenis nuo atsitiktinio arba tyčinio klastojimo, praradimo, sunaikinimo arba nesankcionuotos prieigos. Atsižvelgdami į technologinę pažangą, mes nuolatos tobuliname savo saugumo priemones.

7. Naujienlaiškio prenumerata

Mūsų naujienlaiškių prenumeratos, jei tokia yra, galima atsisakyti bet kuriuo metu. Kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje (poraštėje) yra nuoroda, nukreipianti į mūsų svetainę. Naudotojai gali atsisakyti visų naujienlaiškių. Be to, jie gali tvarkyti savo naujienlaiškių duomenis, pvz., pakeisti el. pašto adresą arba kalbą. Taip pat jie gali pasirinkti kitas naujienlaiškio kategorijas.

8. Papildoma informacija

Mums svarbus Jūsų pasitikėjimas. Todėl atsakysime į visas Jūsų užklausas dėl asmeninių duomenų apdorojimo. Jeigu turite kokių nors klausimų, į kuriuos nebuvo atsakyta šioje deklaracijoje, arba kokiu nors klausimu pageidaujate išsamesnės informacijos, nesivaržydami bet kuriuo metu kreipkitės į mūsų duomenų apsaugos prižiūrėtoją adresu serve@serve.lt.

Kontaktai:

Serve Professionals, UAB

+370 682 09111

serve@serve.lt

Jūsų vardas
El. paštas
Telefono numeris
Jūsų pranešimas
Pageidauju SERVE Professionals prezentacijos.
Siųsti