+370 682 09111
serve@serve.lt
enru
Prisijungimas
Klausimai

Ką daryti, kai neįsijungia SERVE sistema arba sustojo SMS siuntimas?

D.U.K.

MS SQL ir SERVE Professionals sistemos diegimas bei priežiūra

Kaip galėčiau išbandyti verslo valdymo sistemą SERVE Professionals prieš užsisakydamas ją?

Nemokamą SERVE Professionals modulįRegistracijos knyga” galite atsisiųsti čia ir naudoti neribotą laiką. Taip susipažinsite su sistema ir nuspręsite, ar norite plėsti jos galimybes, įsigyti papildomų modulių. Jei diegimas nepavyko, priežastys įvairios. Susisiekite su SERVE Professionals klientų aptarnavimo centru.

Prieš diegiant SERVE Professionals į kompiuterį su  OS Windows 8 / 8.1 /10, atlikite papildomus kompiuterio nustatymus pagal instrukciją, kurią rasite čia.

Kaip užsakyti sistemos licenciją pasirinktiems moduliams?

Licencijos užsakymą galite atlikti šioje svetainėje, puslapyje KAINOS,  arba tiesiog susisiekite su SERVE Professionals klientų aptarnavimo centru. Licencijos užsakymo internetu taisyklės.

Kokiu būdu galėsiu sumokėti už sistemą?

Galite pasirinkti Jums tinkamą atsiskaitymo būdą: mokėti visą kainą iš karto ar dalimis per 36 mėnesius be jokių palūkanų. Vieno mėnesio įmoka – ne didesnė nei būtų sistemos nuomos kaina.

Ar mes patys galime išmokti naudotis sistema?

Jūs patys pasirinksite, ar Jums užtenka SERVE Professionals naudojimo instrukcijos, ar reikia užsisakyti papildomas mūsų specialistų konsultacijas diegimo ir naudojimo klausimais.

Ar konsultacijos bus mokamos?

Konsultacijos yra mokamos, tačiau galite rinktis skirtingus mokėjimo variantus: abonementinį mokestį arba mokestį už vienkartines konsultacijas.  Plačiau

Ar sistema turės atnaujinimų?

Taip, verslo valdymo sistema SERVE Prefessionals visuomet tobulinama pagal klientų poreikius. Mes reguliariai atsiųsime Jums informaciją apie naujas sistemos galimybes ir funkcijas bei pasiūlysime atnaujinti sistemą.

Abejojame, kokius modulius pasirinkti. Su kuo pasikonsultuoti?

Žinoma, su mūsų specialistais. Jie ne tik pristatys Jums visas sistemos galimybes, bet ir patars, kaip pagerinti įmonės organizavimą bei išspręsti aktualias problemas. Padėsime atnaujinti įmonės kainodarą, pasirinkti papildomas paslaugas, kurios galėtų padidinti Jūsų įmonės apyvartas bei pelną. Susisiekime kontaktais, nurodytais žemiau.

 

SERVE professionals klientų aptarnavimo centras

Tel./ Viber: +370 682 09111
El. paštas: serve@serve.lt

Pardavimai

Tel.: +370 682 21666
Tel.: +370 682 09111

Jūsų vardas
El. paštas
Telefono numeris
Jūsų pranešimas
Pageidauju SERVE Professionals prezentacijos.
Siųsti